ART / Lithographs / Serigrafier 9737073
nr 973 7073
Charlotte Gyllenhammar
(f. 1963), Sverige
4 pcs, För Swatch, Till förmån för Ekogalan 1993, Ernst Billgren (b. 1957), Helene Billgren (b. 1952), Charlotte Gyllenhammar (b. 1963), Dan Wolgers & Fredrik Wretman, sheet: 24 x 20,
Serigrafier, 4 st, För Swatch, Till förmån för Ekogalan 1993, Ernst Billgren (f. 1957), Helene Billgren (f. 1952), Charlotte Gyllenhammar (f. 1963), Dan Wolgers & Fredrik Wretman, bladets mått: 24 x 20
Charlotte Gyllenhammar, born 1963, Swedish Artist.
2000
SEK 1500
Monday August 10 2015
at 20:21:36
3/8 22:12:48
Charlotte Gyllenhammar
Read more about Charlotte Gyllenhammar